KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13634268
nr 1363 4268
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Kust, Signerad. Olja på pannå, 46x54 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:29:03
27/11 19:37:44
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt